Blacharz Samochodowy (Rotterdam)

06-43975544info@poolsekracht.nl

Profil pracy

Rotterdam
40godzin
od €13,50
Na dłuższy czas

Dla naszego klienta w okolicy Schiedam szukamy doświadczonego:

Blacharza samochodowego

Nasz klient to firma, która zapewnia pełny pakiet usług dla światowego importu i eksportu samochodów. Zajmują się transportem na całym świecie, organizuja rejestrację i przygotowują samochódy technicznie gotowe do podróży w kraju docelowym.

Twoje obowiązki to:
– Naprawa uszkodzeń karoserii, to znaczy: usuwanie wgnieceń, spawanie, szlifowanie.
– Samodzielne montowanie różnych części.
– Wykonywanie prac przygotowawczych na stanowisku pracy.
– Zarządzanie narzędziami.
– Okresowe wykonywanie prac natryskowych.
– Zapewnienie doskonałej jakości.

Szukamy:
Entuzjastycznych, zaangażowanych i niezależnych pracownikόw;
– Wysoka samodyscyplina, gwarantowanie jakości oraz  praca zgodnie z ustalonymi procedurami;
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku tj; usuwanie uszkodzeń karoseri, szlifowanie, malowanie itp
– Zamieszkanie w regionie Rotterdamu;
– Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;

Oferujemy:
– Stała praca z odpowiednim wynagrodzeniem na dłuższy okres;
– Możliwości wzrostu wraz z prawidłowym funkcjonowaniem;
– stanowisko w pełnym wymiarze godzin;
– Dynamiczny i odnoszący sukcesy pracodawca;
– Koszty podróży powyżej 10 km: 0,19 centa za km.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Rotterdamu, masz własny transport i jesteś zainteresowany naszą ofertą pracą?

Wyślij swoje CV na adres info@poolsekracht.nl

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

dodaj swoje CV

.pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

Akceptuję regulamin

Kontakt

Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?