Blacharz Samochodowy

06-43975544info@poolsekracht.nl

Profil pracy

Oude-Tonge
40godzin
€13,50
Na dłuższy czas

Dla naszego klienta w Oude-Tonge poszukujemy blacharza samochodowego.

Twoje obowiązki:
– Naprawa uszkodzeń samochodów osobowych;
– Naprawianie uszkodzeń pojazdów użytkowych, takich jak samochody dostawcze i duże autobusy;
– Demontaż części, naprawa wgnieceń i nierówności w celu przygotowania pojazdu do lakierowania;
– Szlifowanie i wygładzanie części;
– Profesjonalne zastosowanie odpowiednich technik podczas pracy nad częściami.

Wymagania:
– przy własnym zakwaterowaniu: dojazd do pracy maksymalnie 50 km;
– dojazd do pracy własnym środkiem lokomocji;
– Komunikatywny angielski jest na plus.

Oferujemy:
– (ewentualnie) zakwaterowanie;
– Miłe środowisko pracy;
– Pracę na dłuższy czas;
– Minimalnie 40 godzin tygodniowo;
– Oferowane przez nas płace zależą od liczby lat doświadczenia zawodowego.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Zeeland, posiadasz  własny środek transportu i  jesteś zainteresowany tą pracą?

Wyślij swoje CV na adres info@poolsekracht.nl

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

dodaj swoje CV

.pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

Akceptuję regulamin

Kontakt

Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?