Mechanik Samochodowy

06-43975544info@poolsekracht.nl

Profil pracy

Zeeland
40godzin
od €13,40
Na dłuższy czas

Do naszego oddziału w Middelharnis poszukujemy zmotywowanego i pełnego entuzjazmu mechanika samochodowego.

Opis stanowiska:

Jako mechanik samochodowy będziesz wykonywać wszystkie prace związane z naprawą samochodόw. Twoim głównym zadaniem będzie przygotowanie samochodów osobowych, pojazdόw użytkowych, samochodόw ciężarowych do kontroli APK, czyli przeglądu okresowego. Sprawdzanie także (zapobiegawczo) konserwacji jak i przeprowadzanie  naprawy oraz konserwacji samochodów osobowych, ciężarowych, samochodόw dostawczych oraz przyczep.

Nasze warsztaty samochodowe zostały otwarte w grudniu 2017 roku i są wyposażone w najnowszy sprzęt techniczny.

Oferujemy również możliwość zakwaterowania.
Osoba ubiegająca się o to stanowisko musi posiadać własny środek transportu.

Obowiązki mechanika samochodowego:

  • Konserwacja i naprawa samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, ciężarówek, przyczep i samochodόw dostawczych;
  • Rozwiązywanie problemόw, nieprawidłowości oraz diagnozowanie pojazdόw pod względem mechanicznym jak i elektrycznym;
  • Utrzymywanie kontaktu z kierownikiem oddziału.

Wymagania:

  • Wykształcenia: ukończona szkoła jako mechanik samochodowy lub ukońzenie w krόtkim terminie;
  • Jesteś zmotywowany,zorganizowany i potrafisz pracować w grupie;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • Jakość pracy oraz zadowolenie klienta jest dla Ciebie ważne;
  • Mówisz po angielsku na poziomie komunikatywnym.

Wynagrodzenie będzie uwarunkowane posiadanym doświadczeniem zawodowym.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz chętnie pracować i  nauczyć się czegoś nowego? Prześlij nam swoje CV, aplikację na adres info@poolsekracht.nl

Wpisz w wiadomości e-mail, na jaką funkcję reagujesz.

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

dodaj swoje CV

.pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

Akceptuję regulamin

Kontakt

Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?