Mechanik Samochodowy (cała Holandia)

06-43975544info@poolsekracht.nl

Profil pracy

cała Holandia
40godzin
od €12,-
Na dłuższy czas

Jesteś mechanikiem samochodόw osobowych, busόw, jeśli tak to mamy dla Ciebie ofertę pracy. Skontaktuj sięz nami.

Klient:
Nasi klienci są rozsiani po całej Holandii. W związku z tym poszukujemy  zarόwno początkujących jak i doświadczonych mechanikόw samochodόw ciężarowych w rόżnych częściach Holandii. Razem z Tobą zorientujemy się, ktόry z klientόw najbardziej do Ciebie pasuje i zorganizujemy rozmowę kwalifikującą.

Przyjeżdżasz bezpośrednio z Polski, nic się nie mart, gwarantujemy Ci zawsze  minimalnie 1 miesiąc pracy na okresie prόbnym. Mieszkasz w Holandii, to poszukamy pracodawcy w twojej okolicy.

Nasi klienci to dealerzy, firmy transportowe, czy warsztaty samochodowe, ktόre specjalizują się w naprawie i kontroli samochodόw takich marek jak: Audi, BMW,  Citroen, Ford, Kia, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Volkswagen, Volvo etc.

Opis stanowiska:
Szukasz dobrej  pracy jako mechanik samochodowy? My znajdziemy ją dla Ciebei. Jako mechanik samochodowy będziesz wykonywać wszystkie prace związane z naprawą samochodόw. Twoim głównym zadaniem będzie przygotowanie samochodów osobowych, pojazdόw użytkowych,  do kontroli APK, czyli przeglądu okresowego. Sprawdzanie także (zapobiegawczo) konserwacji jak i przeprowadzanie  naprawy oraz konserwacji. Praca jest bardzo zróżnicowana począwszy od usuwania uterek silnika  a kończącna zmianie opon oraz wielu innych prac.

Obowiązki mechanika samochodowego:
– Udokumentowane doświadczenie w pracy jako mechanik ciężarówek.
– Zdolności techniczne.
– W posiadaniu prawa jazdy B najlepiej również prawo jazdy C i E (brak wymogu firmy).
– Porozumiewanie się w sposób zrozumiały po niemiecku i / lub po angielsku.
– Jesteś gotów pracować do 46 godzin tygodniowo (czasem w sobotę).

Proponujemy
Zróżnicowana praca w przyjaznej atmosferze. Pensją od € 12, – a € 15, – za godzinę w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata.

Szansa na stałą umowę o pracę, jeśli praca będzie dobrze wykonywana.

Jesteś zainteresowy taką pracą i naszą propozycją: przyślij Twoje CV /życiorys/ na adres: info@poolsekracht.nl

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

dodaj swoje CV

.pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

Akceptuję regulamin

Kontakt

Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?