Monter Systemów słonecznych

Profil pracy

cała Holandia
40 godzin
od €13,40
Na dłuższy czas

Dla ​różnych klientów w różnych miastach w Holandii, szukamy:
Monterów Systemów słonecznych

Obowiązki:
Będziesz asystować przy instalowaniu paneli słonecznych​. Praca polega na umieszczaniu paneli, montażu falowników, uruchamianiu instalacji i jej monitorowaniu.

Pomożesz także w rozwiązywaniu problemów, inspekcjach i pracach konserwacyjnych.

Różnorodność w pracy jest zapewniona, ponieważ wykonujesz projekty dla osób indywidualnych, szkół, spółdzielni mieszkaniowych i firm. Od małych instalacji w domach mieszkalnych, po duże instalacje na przykład w szkołach lub korporacjach energetycznych. Zapewniamy atrakcyjną pracę w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Czasem będziesz pracować samodzielnie, ale zazwyczaj będziesz współpracować w zespole z sumiennymi kolegami. Praca i związane z nią obowiązki ​są ​rozdzielan​e​ pomiędzy techników na podstawie wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy:
– Pracę na pełnym etacie, w regularnych godzinach pracy od​ +/-​ 7:30 do ​+/-​ 16:30, 5 dni w tygodniu;
– Stawka: ​od ​€2200​,-​ brutto na miesiąc;
– ​Ewentualne s​zkolenie w zakresie najnowszych technik w dziedzinie fotowoltaiki i innych systemów słonecznych;
– Dobre warunki zatrudnienia, zgodne z CAO i z doświadczeniem, w tym płatność za nadgodziny​.​

Twój profil:
– Doświadczenie z instalacją systemów słonecznych;
– Bez lęku przed pracą na wysokości;
– Ważny certyfikat VCA (można zawsze wyrobić przed rozpoczęciem pracy);
– Język angielski w stopniu komunikatywnym;
– Własne mieszkanie na terenie Holandii;
–  Własny dojazd do pracy.

Jesteś zainteresowany tą pracą: Wyślij do nas e-maila z Twoim CV/życiorysem/ na adres: info@poolsekracht.nl

Proszę podać w mailu miejsce zamieszkania w Holandii i ile się chce maksymalnie dojeżdżać do pracy.

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

    dodaj swoje CV

    .pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

    Akceptuję regulamin

      Kontakt

      Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?

      06-43975544info@poolsekracht.nl