Mechanika samochodowego – Rotterdam

Profil pracy

Rotterdam
40 godzin
od €16 - €22
Na dłuższy czas

Dla naszego klienta w okolicy 'Rotterdam szukamy doświadczonego:

Mechanika samochodowego

Nasz klient to firma, która zapewnia pełny pakiet usług dla światowego importu i eksportu samochodów. Zajmują się transportem na całym świecie, organizują rejestrację i przygotowują samochód technicznie gotowe do podróży w kraju docelowym.

Twoje obowiązki to:
– Przygotować samochod do APK aut (przeglądu samochodu) importowanych przez klientów.
– Samodzielne montowanie oryginalnych części, także rzadkich samochodów.
– Zapewnienie wysokiej jakości rozwiązania i napraw.
– Wykonywanie prac przygotowawczych na stanowisku pracy.
– Zarządzanie narzędziami.
– Zapewnienie wysokiej jakości.

Szukamy:
– Entuzjastycznych, zaangażowanych i niezależnych pracownikόw;
– Wykształcenie, średnie techniczne;
– Wysoka samodyscyplina, gwarantowanie jakości oraz  praca zgodnie z ustalonymi procedurami;
– Motywacja do dalszego rozwoju;
– Doświadczenie pracy w uznanym warsztacie z różnymi markami samochdόw. Nasz  klient pracuje z markami samochodόw od Fiata 500 po Forda Mustanga Shelby GT 500.
– Zamieszkanie w regionie Rotterdamu;

Oferujemy:
– Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z odpowiednim wynagrodzeniem na dłuższy okres czasu;
– Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia (€16,- /€22,-)
– Możliwości rozwoju;
– Stanowisko w pełnym wymiarze godzin;
– Zwrot kosztόw podróży powyżej 10 km: 0,19 centa za km.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Rotterdamu, masz własny transport i jesteś zainteresowany naszą ofertą pracą?

Wyślij swoje CV do info@poolsekracht.nl

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

    dodaj swoje CV

    .pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

    Akceptuję regulamin

      Kontakt

      Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?

      06-43975544info@poolsekracht.nl