Monter przyczep (różnego rodzaju) – okolice Aalsmeer

Profil pracy

Aalsmeer
40 godzin
€14-€16
Na dłuższy czas

Dla naszego klienta z okolic Alsmeer poszukujemy montera, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie, naprawy i kontrole różnego rodzaju przyczep, takich jak: przyczep do przewozu koni, łodzi, przyczep kempingowych i kamperów. Nasz klient również wykonuje przeglądy BOVAG i naprawia uszkodzenia ww. pojazdów. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nasz klient oferuje regularne szkolenia i warsztaty dla swoich monterów, którzy muszą posiadać odpowiednie certyfikaty. Jeśli zostaniesz zatrudniony jako monter, będziesz mieć możliwość ukończenia kursu BOVAG i zdobycia dyplomu dla Przyczep i/lub Przyczep Kempingowych.

Opis stanowiska:
Jako monter będziesz odpowiedzialny za:

• Przeprowadzanie przeglądów BOVAG dla różnego rodzaju przyczep
• Naprawy, modyfikacje, montaż akcesoriów w różnego rodzaju przyczepach
• Modyfikacje przyczep, praca z hydrauliką, wymiana ścian i podłóg, budowanie m.in. paneli słonecznych, przewoźnicy przyczep kempingowych, systemów satelitarnych, klimatyzacji i uchwytów rowerowych
• Przygotowanie używanych i nowych przyczep do użytku
• Wyszukiwanie usterek elektronicznych, za pomocą lub bez, narzędzi diagnostycznych

Poszukujemy:
• Posiadasz wykształcenie techniczne (np. mechanik samochodowy) lub inne techniczne kwalifikacje lub 2 prawe ręce i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie naprawy i utrzymania przyczep.
• Potrafisz pracować samodzielnie, ale również w zespole.
• Jesteś dokładny i technicznie zorientowany.
• Chcesz brać udział w warsztatach i studiach zawodowych.
• Posiadanie wiedzy na temat przyczep i przyczep kempingowych jest dodatkowym atutem.
• Lubisz technikę i chcesz samodzielnie rozwiązywać problemy.
• Posiadasz zainteresowanie i duże doświadczenie w technice, takiej jak elektronika i systemy gazowe.
• Umiesz radzić sobie z różnymi rodzajami materiałów i jesteś zaangażowany w pracę z dokładnością, starannością i szacunkiem dla cudzej własności. Volgens mij moet dat bij poszukujemy
• Znasz język angielski
• Jesteś gotów pracować w jedną stałą sobotę w miesiącu. Inny stały dzień tygodnia będzie wolny do rozpisania. Jeśli jest to dla Ciebie wygodne, możesz pracować więcej niż jedną stałą sobotę w miesiącu.
• Mieszkasz w pobliżu Aalsmeer (max 40 km) i masz własny środek transportu.

Co Ci oferujemy?
• Pełny etat
• Zróżnicowaną pracę
• Godziny pracy: 8:00 – 17:00 (38 godzin tygodniowo)
• Wynagrodzenie €14,- / €16,- brutto za godzinę (w zależności od Twojego doświadczenia)
• Nieformalną atmosferę pracy i mały zespół
• Własne narzędzia
• Możliwość zatrudnienia na stałe w firmie.

Mieszkasz w pobliżu Aalsmeer (max 40 km), masz własny środek transportu i jesteś zainteresowany tą ofertą?

Wyślij CV na maila: info@poolsekracht.nl

Chcesz więcej informacji na temat tej oferty: Tel: 0643975544

Facebook:   https://www.facebook.com/poolsekracht.nl?ref=bookmarks

KvK nr: 52405516, 3534 AM, 21 Utrecht

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

    dodaj swoje CV

    .pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

    Akceptuję regulamin

      Kontakt

      Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?

      06-43975544info@poolsekracht.nl