Oklejanie samochodów / car wrapper – Haga

Profil pracy

Den Haag
40 godzin
od € 15,-
Na dłuższy czas

Oferta pracy: oklejanie samochodów / car wrapper – Haga

Jako oklejacz/car wrapper samochodów jesteś odpowiedzialny za oklejanie i grafikę winylową najbardziej ekskluzywnych pojazdów, ze szczególnymi wymaganiami dotyczących wysokiej jakości i profesjonalnego wykończenia.

Twój zakres obowiązków
·  przygotowywanie samochodów do oklejania
·  oklejanie najbardziej ekskluzywnych samochodów według PPF/XPEL i Car Wrap color change.
·  dbanie o czystość na stanowisku pracy
·  rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

Nasze wymagania
· doświadczenie w aplikowaniu foliami ochronnymi PPF – minimum 1 rok
·  sumienne podejście do wykonywanych zadań
· dobra znajomość języka angielskiego,
· prawo jazdy (do przemieszczania pojazdów na warsztacie)

To oferujemy
·  stałe godziny pracy, 40 godzin/ tygodniowo
·  pracę na długi czas
· atrakcyjne wynagrodzenie – do ustalenia/ według doświadczenia – minimum €2600,-/miesiąc.
· komfort pracy (bardzo dobre warunki/ bardzo nowoczesny warsztat)
· różne możliwości do rozwoju osobistego

Jeżeli jesteś zainteresowany ta oferta ale szukasz również zakwaterowania: za €780,- na miesiąc jest możliwość wynajęcia bardzo ładnego i nowego apartamentu w Hadze.

Mieszkasz w okolicy Utrechtu i jesteś zainteresowany naszą ofertą, wyślij swoje CV na adres e-mail: info@poolsekracht.nl

Chcesz więcej informacji? Zadzwoń: 0643975544
www.poolsekracht.nl

Facebook: https://www.facebook.com/poolsekracht.nl?ref=bookmarks
KvK nr: 52405516, 3533 HG, 84 Utrecht

Kontakt:
Kinga Nowicki
06 – 43 97 55 44
info@poolsekracht.nl

    dodaj swoje CV

    .pdf, .jpg, .jpeg, .doc, .docx

    Akceptuję regulamin

      Kontakt

      Poszukujesz pracy lub szukasz pomocy w załatwianiu spraw administracyjnych, takich jak tłumaczenia, zasiłki i rozliczenia podatkowe?

      06-43975544info@poolsekracht.nl